Cze 232018
 

Dzięki uprzejmości Sebastiana Gołębiewskiego pragniemy podzielić się „zdjęciami porównawczymi” jak Nietkowice wyglądały przed II Wojną Światową a jak współcześnie. Pan Sebastian mając najczęściej stare niemieckie widokówki przedstawiające charakterystyczne miejsca w Nietkowicach próbował te same miejsca oddać na swoich fotografiach. Czarno-białe współczesne zdjęcia nadają specyficzny klimat. W obróbce zdjęć pomagała Sandra Nowak. Miłego oglądania i porównywania szczegółów.

  Jedna odpowiedź do “Zdjęcia Sebastiana Gołębiewskiego”

  1. Zdjęcie środkowe w przedostatnim rzędzie dotyczy dwóch różnych budynków. Porównywanie ich w kategorii “stare – nowe” jest nieporozumieniem. Są to dwa budynki, jeden (w górnej części zdjęcia) znajdował się w Będowie, o czym nawet podpis wskazuje, drugi natomiast w Nietkowicach. W dolnej części zdjęcia jest budynek w Nietkowicach o nr porządkowym 8. Porównując, należałoby zwracać baczniejszą uwagę na szczegóły.

 Dodaj komentarz

Możesz używać następujących atrybutów i znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Translate »