paź 262014
 

IMG_46571 listopada każdy z nas wyruszy na cmentarz aby w zadumie stanąć nad grobami swoich bliskich i znajomych.

Przygotowaliśmy spis osób pochowanych na cmentarzu w Pomorsku, którzy mieszkali, żyli i tworzyli historię tej miejscowości aby uczcić ich pamięć.

Spis staraliśmy się zrobić jak najdokładniej i jak najszybciej aby w jak najmniejszy sposób naruszyć powagę miejsca spoczynku, dlatego mogą pojawić się błędy, czy to nasze przy spisywaniu nazwisk i tysięcy cyfr lub czasami zdarzające się też błędy kamieniarskie. Niekiedy napisy były nieczytelne lub pozasłaniane w taki sposób, że w niektórych przypadkach trzeba było się domyślać treści. Za wszelkie wyłapane błędy będziemy wdzięczni.

Spis przedstawia stan na marzec 2014 roku.

CMENTARZ W POMORSKU

Adam i Andrzej

  Jedna odpowiedź do “Cmentarz w Pomorsku – spis”

  1. tu jest błąd, Janina Śliwińska urodziła się w 1907, nie 1987. I nazywała się Joanna, aczkolwiek na nagrobku też jest ten błąd, tak, zmarła w 87 ale urodziła się 80 lat wcześniej, i zmarła w wieku 79 lat, gdyż urodzona w październiku zmarła w maju, I WIEM że nie zmarła jako dziecko bo jest to moja pra pra babcia i ma zdjęcie z 1944 które wysłała swojej córce, Józefie która po 2 mężu jest Mikołajczyk. Nie chce jakoś wytykać tego błądu no ale jak sie patrzy to tak w sumie chciało by sie aby było poprawnie. Przepraszam za napisanie tego komentarza z jakieś 8 lat po wstawieniu posta, no ale ja dopiero niedawno odkryłem strone, Pozdrawiam i podziwiam za poświęcenie

Dodaj komentarz...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »